У Франції загорівся побудований майже 600 років тому собор Святих Петра і Павла

У суботу, 18 липня, у французькому місті Нант загорівся собор Святих Петра і Павла, який будували п’ять століть. Зараз там працюють пожежники.

Про це повідомляє телеканал BFMTV.

«О 7:45 пожежним надійшли повідомлення від місцевих про те, що всередині собору Святих Петра і Павла спалахнув вогонь. Туди направили більше сотні людей », – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що на локалізацію пожежі вогнеборцям знадобилося близько двох годин. Зараз ведуться роботи по запобіганню перекидання вогню на нові ділянки собору. Інформація про причини загоряння, а також про можливі жертви інциденту на даний момент відсутня.

Звернемо увагу, що собор у Нанті був закладений в 1434 році і будувався майже п’ять століть, аж до 1891 року. Будівля є одним з найбільших готичних соборів Франції.

Попереднє загоряння було в соборі аж за часів післявоєнної реставрації в 1972 році. Тоді через забутий робочим паяльника вогонь охопив практично всю будівлю, знищивши частину несучих конструкцій. Через це собор був закритий на три роки. Повернути його до попереднього вигляду вдалося лише до вересня 2008 року.

Джерело: