У Франції проти Nestle судяться через тонни загиблої риби

Глава французької рибальської федерації подав скаргу на глобальну продовольчу конгломерат Nestlé, після того, як тисячі риб були знайдені мертвими в річці на північному сході Франції.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на BBC.

Кілька тонн мертвої риби виявили в річці Ена недалеко від міста Шальранж в 50 км від Реймса.

Риба загинула через зниження рівня кисню у воді, повідомила місцева префектура. Проводяться дослідження для визначення походження забруднення.

Президент рибальської федерації Арденни Мішель Адам розповів, що скаргу проти Nestlé France подано за забруднення і порушення екологічного кодексу.

За його словами, завдано збитків на кілька тисяч євро. «Все загинуло в районі 7 кілометрів завдовжки і шириною 30 метрів», – розповів він.

«Ми вже здобули три тонни мертвої риби. Але ще залишилося кілька. Постраждало близько 14 видів, включаючи види під охороною », – додав Адам.

Завод Nestlé в місті Шальранж підтвердив у своїй заяві, що в його очисних спорудах в неділю ввечері відбулося «випадкове і мимовільне переповнення біологічних шламів, без присутності хімікатів».

«Як тільки ми дізналися про це в неділю о 23:00, ми негайно зупинили виробництво і припинили розлив», – заявив директор заводу.

Джерело: