У екс-глави «Укравтодору» Новака знайшли схованки з більш ніж мільйоном доларів

Центральне антикорупційне бюро Польщі виявило раніше невідоме слідству майна підозрюваного у хабарництві і відмиванні грошей екс-глави «Укравтодору» Славоміра Новака. Зокрема, детективи знайшли схованки, в яких зберігалося в цілому більше 1,15 млн доларів.

Про це у вівторок, 15 вересня, інформує Polsat News з посиланням на джерела.

За даними журналістів, слідчі виявили два спеціальних схованки, всередині яких знаходилися готівкою знаходилися 536 тисяч євро, 470 тисяч доларів і 30 тисяч злотих – в цілому більше 4 млн злотих (понад 30 млн гривень за курсом).

Крім того, бюро конфіскував дві квартири вартістю 2 млн злотих (15 млн гривень) і автомобіль Land Rover. За даними слідства, знайдені гроші і майно пов’язані з корупційною діяльністю Новака.

«Нові висновки показують набагато більший масштаб дій Славоміра Новака, ніж вважалося до цих пір» – заявив співрозмовник телеканалу.

На даний момент зусилля слідчих сфокусовані на пошуку іншого майна і грошових запасів, що належать колишньому голові «Укравтодору».

Нагадаємо, 20 липня, в Центральному антикорупційному бюро Польщі повідомили, що Новака затримали за підозрою в корупції і управлінні організованою злочинною групою. 21 липня Центральне антикорупційне бюро Польщі повідомило йому про підозру в отриманні хабара.

Джерело: