У Дніпрі в маршрутці побили жінку, яка оплатила два місця

У мережі з’явилося відео побиття жінки в маршрутці. Інцидент стався в Дніпрі. Постраждала заплатила за два місця, після чого нарвалася на хвилю агресії з боку декількох пасажирів, а водій не відреагував на те, що сталося.

Про це повідомляє «Інформатор».

Інцидент стався в маршрутку №101а. Туди села жінка, від якої, за словами очевидців, відчувався запах спирту (невідомо, алкоголю або дезинфектора – Ред.). Пасажирка заплатила за два місця. За одними даними, щоб однією сидіти на двомісних сидіннях, по іншим – до неї повинен був незабаром підсісти хтось знайомий.

Однак на вільне місце поруч з нею села пенсіонерка і почала читати книгу. Коли пасажирка обурилася, за пенсіонерку заступилися інші пасажири, які почали ображати сиділа.

Тоді ображена пасажирка полізла в бійку з іншою жінкою. У якийсь момент в конфлікт втрутився чоловік, який, як видно на ролику, кілька разів ударив дівчину по голові. В результаті вона вдарилася об вікно і поручень.

Потім постраждалої порвали футболку і виштовхали з маршрутки. Заступилася за неї тільки одна жінка. Весь цей час водій ніяк не реагував на те, що відбувається і продовжував рух по маршруту. Зараз розшукується чоловік, який завдав дівчині травми, а також водій, який продемонстрував байдужість до ситуації.

«Про ситуацію ми вже знаємо, в ситуації розбираються. Водій буде писати пояснювальну, чому він відразу ж не зупинив автобус і не почав залагоджувати конфлікт. У поліцію поки ніхто не звертався. У такій ситуації водій був зобов’язаний зупинити автобус, заглушити двигун і спробувати врегулювати конфлікт. Якщо йому це не вдається, він повинен викликати поліцію », – заявив глава профспілки автомобілістів і перевізників Михайло Тонконогий місцевому виданню Dnepr.info.

Джерело: