У Дніпрі прив’язали до стовпа чоловіка, який мастурбував при дітях

У понеділок, 27 липня, жителі Дніпра вчинили самосуд над чоловіком, мастурбувати на очах у неповнолітніх. Його прив’язали скотчем до стовпа.

Про це повідомляє сайт «Інформатор».

Розправі передувала зустріч на вулиці Великій Дієвського пильного перехожого і двох неповнолітніх дівчаток. Чоловік помітив, що вони явно перелякані, і запитав, що сталося. Одна з них розповіла, що кілька хвилин тому до неї підійшов невідомий чоловік, оголив свій статевий орган і почав займатися онанізмом. Дівчата також сказали, де бачили збоченця в останній раз.

Через кілька хвилин зловмисника знайшли. Він почав заперечувати свою причетність до того, що трапилося. В результаті перехожі затримали його і примотали скотчем до стовпа, щоб він не втік, поки на виклик людей їхав наряд поліції.

Мастурбировавший при детях отрицал свою вину

Пізніше з’ясувалося, що 29-річний чоловік в той день не раз шокував людей. Спочатку він оголився і здійснював дії сексуального характеру перед дітьми 10-ти років, коли ті з батьками йшли до озера. Збоченця прогнали, після чого він причепився до 13-річній дівчинці, яка і розповіла про все перехожому. За інформацією очевидців, він і раніше бував помічений за подібними діями щодо неповнолітніх.

Прибула поліція доставила чоловіка до райвідділу.

Джерело: