У Дніпрі поїзд збив коляску з маленькою дитиною

У Дніпрі під потяг потрапила коляска з півторарічною дівчинкою. Надзвичайна подія сталася ввечері в четвер, 25 червня, в той момент, коли бабуся дівчинки під час прогулянки перетаскувала коляску через залізничні колії неподалік від житлових будинків в районі тунельної балки.

В цей час з-за повороту показався ремонтний потяг. Жінка встигла піти з шляху його проходження, але коляску прибрати не змогла.

Машиніст почав гальмувати, але поїзд все одно збив коляску з розташованої усередині дівчинкою. Бабуся схопила травмовану дитину і втекла з місця події, залишивши там коляску і особисті речі.

Про це пише «Дніпро оперативний» з посиланням на джерела.

Сбитая поездом коляска

Фото: Інформатор

Прибула на місце події поліція обстежувала прилеглу територію і знайшла жінку з маленькою дитиною в одному з будинків на вулиці Льотчиків. Обличчя дитини було все в крові, і співробітники патрульної поліції прийняли рішення терміново госпіталізувати дівчинку в дитячу лікарню на Космічній, не чекаючи приїзду швидкої допомоги.

Попередній діагноз, який поставили лікарі постраждалої дівчинки – перелом верхньої щелепи і вибиті зуби. Дитину помістили в реанімацію. До лікарні також прибули батьки дитини, яким повідомили про те, що трапилося. Поліція з’ясовує всі подробиці і обставини надзвичайної події, яка могла коштувати життя дитині.

Джерело: