У Дніпрі чоловік забрався на 11 поверх 16-поверхівки по газовій трубі. Йшов в гості до жінки, яка не хотіла його бачити

У ніч з вівторка на середу, 23 вересня, в Дніпрі 29-річний чоловік спробував пробратися на 16 поверх висотки по газовій трубі. На 11 поверсі він передумав і став спускатися, але на місце вже викликали поліцію і рятувальників.

Про це повідомляє «Інформатор».

Так, інцидент стався на вулиці Тополиної, в будинку №7а. Близько першої години ночі чоловік спробував потрапити в багатоповерхівку через вхідні двері під’їзду. Однак чергувала на вході консьєржка зупинила його, оскільки він не є мешканцем цього будинку. Молода людина пояснив, що йде до жінки, яка живе на 16 поверсі. Консьєржка подзвонила їй, але та попросила гостя не впускати.

Тоді чоловік вирішив залізти на 16 поверх по трубі, але на 11 поверсі змінив свою думку. Мешканці побачили, як він піднімається по трубі наверх, і консьєржка викликала поліцію.

На місце події, крім правоохоронців, приїхали і співробітники ГСЧС. За попередньою інформацією, учасник події 1991 року народження, ніяких травм він не отримав. Як розповіли поліцейські, чоловікові вдалося дістатися до 11 поверху, а потім він самостійно спустився, без допомоги рятувальників. Однак між 6 і 7 поверхами залишилася висіти його куртка, яку рятувальники згодом намагалися дістати за допомогою автодрабини.

Мужчина долез до 11 этажа по газовой трубе. Фото: Информатор

Джерело: