У Данії на ТБ дітей вчили боротися з комплексами, показавши їм повністю голих дорослих

Дитячий телеканал Данії Ultra випустив ток-шоу Ultra Strips Down (приблизний переклад з англійської – «Ultra розбирає по частинах»), в якому перед дітьми в студії постали повністю роздягнені дорослі обох статей. За заявою творців передачі, таким чином вони хотіли підтримати бодіпозітів і допомогти подолати комплекси, що виникають у дітей через стереотипу ідеального тіла.

Про скандальний випуск написали багато ЗМІ, його також бурхливо обговорюють в соцмережах.

«Стриптиз» трапився у випуску, присвяченому шкірі і волоссю. Перед аудиторією, що складається учнів копенгагенської школи Орестад 11-13-ти років, постали чоловіки і жінки, одягнені в халати. За командою ведучого Яннік Шоу дорослі скинули одяг, під якими були повністю голими – навіть без білизни.

Серед «моделей» виявилися люди, далекі від пропагованої індустрією краси ідеалу: кремезна жінка з татуюваннями, чорношкірий, чоловік з синдромом карликовості, жінка з надлишками шкіри після схуднення, людина з протезом.

«Діти, а тепер ви можете задати нашим гостям свої питання. Не потрібно соромитися, поганих питань не буває », – закликав бадьорим голосом ведучий.

Було видно, що підліткам стало ніяково. Однак потім вони подолали горе і почали активно ставити питання. Так, у чоловіка на ім’я Мартін діти поцікавилися, чи задоволений він довжиною свого статевого члена. У відповідь герой програми сказав, що хвилювався з цього приводу в юності, але з часом навчився приймати себе таким, який є.

Шоу Ultra Strips Down виходить на датському ТВ другий сезон і вже відзначено професійними нагородами. Як пише The New York Times, випуск з роздягаються перед дітьми дядьками й тітками спровокував різке зростання рейтингів передачі.

Однак далеко не всім таким методи освіти здаються допустимими.

«Дітям ще занадто рано дивитися на чоловічі і жіночі геніталії. У цьому віці їм ще є про що подумати, окрім цього. Всьому свій час. Нехай це роблять батьки або школа, а передача виглядає просто вульгарнo », – сказав датському порталу BT член Датської народної партії Пітер Скааруп.

«Це не має нічого спільного з сексом. Шоу про те, щоб ставитися до свого тіла природно, як роблять діти », – заперечив всім незадоволеним критикам ведучий програми Яннік Шоу.

Детское телевидение в ЕвропеВерните железный занавес.

Опубліковано Dmitry Bokatov Понеділок, 21 вересня 2020 р.

Джерело: