У Чикаго постраждали 18 поліцейських при зіткненнях під час знесення пам’ятника Колумбу

«Протестувальники» Black Lives Matter в Чикаго спровокували зіткнення з поліцією, яка завадила їм знести пам’ятник Христофору Колумбу. Уже відомо про 18 постраждалих правоохоронців.

Про це повідомляє CNN.

Так, відділення поліції Чикаго повідомляє, що як мінімум 18 поліцейських вже отримали поранення під час зіткнень, які тривають з 17 липня. За інформацією місцевого департаменту поліції, натовп протестуючих наближалася до пам’ятника Христофору Колумбу, коли правоохоронці спробували перепинити їм шлях.

Тоді протестувальники почали кидати в поліцію каміння, пляшки і петарди. На даний момент затримано 12 найактивніших порушників.

Нагадаємо, активісти в Балтіморі знесли статую Христофору Колумбу, після чого вирішили втопити його в бухті. Інцидент стався в День Незалежності США. Пам’ятник, встановлений в районі Маленька Італія, спершу повалили за допомогою мотузки, а після цього – покотили в сторону міського порту, де і скинули в воду.

Як повідомляла «Країна», в США не вщухають протести після вбивства копом чорношкірого Джорджа Флойда в кінці травня. Через місяць заворушень в Штатах з’явився озброєний загін Not F ** king Around Coalition (NFAC). Літературно це можна перевести як «Організація без дурнів». А якщо з нецензурним словом, як в оригінальній версії, – «Немозгоебн @ я коаліція».

Джерело: