У «червоному» Ужгороді влада відмовилася закривати школи і ресторани

В Ужгороді, який виявився в «червоній» карантинній зоні дозволили роботу шкіл, транспорту, кафе і ресторанів.

Про це написав мер міста Богдан Андріїв на своїй сторінці в Facebook в понеділок, 2 листопада

«Сесія підтримала і визнала, що не відповідають нормам Конституції, обмеження, встановлені Державною комісією ТЕБ та НС щодо заборони в Ужгороді роботи громадського транспорту, навчальних закладів, діяльності в сферах громадського харчування, торгівлі та побутового обслуговування населення», – написав він.

Також Андріїв додав, що Ужгородська міська рада доручила відповідним комунальним підприємствам та установам і виконавчим органам міськради забезпечити належне функціонування навчальних закладів, транспорту і життєдіяльність Ужгородської міської територіальної громади відповідно до рішень місцевої комісії з питань ТЕБ ​​та НС при Ужгородській міськраді.

Крім того, ужгородський міськрада звернулася до міністра охорони здоров’я Максиму Степанову з приводу доцільності встановлення додаткових обмежень в частині прийому відвідувачів в установах розважальної діяльності, а також відвідування установ, які надають соціальні та реабілітаційні послуги.

Разом з тим міськрада Ужгорода просить міністра інфраструктури Владислава Криклій не допустити скасування зупинок поїздів у місті.

В "красном" Ужгороде власти отказались закрывать школы и рестораны. Скриншот: facebook/ Bohdan-Andriyiv

В "красном" Ужгороде власти отказались закрывать школы и рестораны. Скриншот: facebook/ Bohdan-AndriyivВ "красном" Ужгороде власти отказались закрывать школы и рестораны. Скриншот: facebook/ Bohdan-AndriyivВ "красном" Ужгороде власти отказались закрывать школы и рестораны. Скриншот: facebook/ Bohdan-Andriyiv