У Чернівцях після протестів відмовилися посилювати карантин

З 24 серпня Чернівці та два райони Буковини виявилися в «червоній» зоні з розповсюдження коронавируса, проте в обласному центрі не мають наміру вводити обмеження.

Про це повідомило місцеве видання «molbuk» у вівторок, 25 серпня.

Як повідомляється, в центрі Чернівців минулого тижня і сьогодні пройшли протести проти посилення карантину у зв’язку з потраплянням міста в червону зону, яка передбачає заборону роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність закладів громадського харчування, ТРЦ, фітнес-центрів, магазинів.

Влада пішла на зустріч громадянам і вирішили дозволити:

роботу громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень (в межах кількості місць для сидіння);
роботу суб’єктів господарювання (торгівлі, побутових послуг, ринків, торгових комплексів, кінотеатрів, ДЮСШ, спортивним клубам, секціям), за умови дотримання протиепідемічних заходів;
роботу закладів громадського харчування, за умови присутності в залі не більше 20 осіб, але не менше 10 квадратних метрів залу на одну людину;
діяльність дошкільних навчальних закладів та ЗОШ, за умови дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.
У той же час, заборонена:

робота розважальних закладів, зон в межах торговельних центрів;
проведення масових заходів з кількістю учасників понад 20 осіб в закритому приміщенні.
Крім того, співробітникам поліції рекомендується «не здійснювати дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, будуть діяти відповідно до даного рішення».

Джерело: