Творець фільму «Земляни» відреагував на луцький інцидент

Шон Монсон, режисер фільму «Земляни», прорекламувати який луцький терорист змусив президента України Володимира Зеленського, прокоментував ситуацію із захопленням заручників.

Відповідний пост опублікований на сторінці фільму в Facebook.

«Земляни» не схвалюють і не виправдовують терористичні акти, оскільки їх послання є співчуттям до всіх істот. Зміст фільму – тривале глобальне вбивство мільярдів беззахисних тварин, яке не тільки завдає шкоди здоров’ю людини, але і є головною причиною зміни клімату. Однак ми не використовуємо терор, щоб пробудити людей до терору. Наші серця звернені до всіх постраждалих від цього випробування, їх сім’ям, а також владі, які забезпечили, щоб ніхто не загинув. Давайте рухатися вперед без насильства до всіх », – сказано в заяві.

Создатель фильма "Земляне" прокомментировал захват заложников в Луцке. Скриншот: Facebook

Нагадаємо, 21 липня в Луцьку Максим Кривошей захопив 13 осіб в заручники. Він утримував їх у автобусі близько 12 години і вимагав, щоб представники влади публічно назвали себе терористами в законі, а президент Зеленський прорекламував фільм «Земляни». В результаті глава держави умова виконав, а терорист здався. «Країна» докладно описувала, як це було.

 

Джерело: