Туреччина змінила правила в’їзду для іноземців і провезення багажу для всіх

Влада Туреччини змінила правила в’їзду для іноземних туристів в зв’язку з пандемією коронавірусу. Вони стосуються ручної поклажі, документів і тестування на Covid-19 в аеропортах.

Про це у вівторок, 11 серпня, поінформували РІА Новини.

Так, тепер під час польоту туристи в обов’язковому порядку повинні заповнити анкету, в якій вказують місце призначення і адреса перебування в Туреччині, включаючи контактні дані і назва приймаючої туроператора, найменування готелю. Ці анкети здаються під час паспортного контролю в аеропорту, а відомості вносяться в базу даних МВС Туреччини, щоб потім знайти тих, хто летів в межах двох рядів від крісла зараженого Covid-19, якщо такий виявиться.

Відзначається, що на вимогу турецької сторони на рейсах введені обмеження на провезення ручної поклажі. В салон можна пронести виключно:

жіночі сумочки
чоловічі портфелі
ноутбуки
плеєри
чохли для ноутбуків
дитячі сумки
пакети з товарами з Duty Free
музичні інструменти
фотоапарати
ювелірні вироби
Інші речі повинні здаватися в багаж без стягнення додаткової плати. Через обов’язкового носіння масок під час польоту авіакомпанії відмовилися від харчування на борту. Пасажирам буде надаватися тільки вода у пляшках.

По прильоту у туристів перевірять температуру, і якщо вона перевищить позначку в 37,8 градуса, пасажира попросять через півгодини виміряти температуру ще раз і пройти огляд у лікаря. Якщо температура зберігається, мандрівникові безкоштовно зроблять ПЛР-тест на коронавірус. При негативному результаті він зможе спокійно покинути аеропорт в супроводі гіда.

Якщо результат виявився позитивним, спеціальна бригада швидкої допомоги відвезе пацієнта в лікарню для більш ретельного обстеження, і вже там буде прийнято рішення про госпіталізацію туриста, ізоляції за місцем відпочинку або про карантин за місцем проживання.

Крім того, в Туреччині зберігаються приписи щодо обов’язкового носіння масок в закритих приміщеннях. Представники турфірм повинні видати всім відпочиваючим індивідуальні пакети з санітарно-гігієнічними приладдям (маски, дезінфікуючі засоби) і проінформувати про заходи щодо дотримання режиму в готелі і в місті.

Джерело: