Туреччина допоможе Азербайджану за столом переговорів і на поле бою – Анкара

На тлі війни в Нагірному Карабасі Туреччина заявила про готовність надати підтримку Азербайджану як за столом переговорів, так і на полі бою.

Про це у вівторок, 29 вересня, заявив глава турецького МЗС Мевлют Чавушоглу, передає Sputnik

«Ми хочемо, щоб питання (Нагірного Карабаху – Ред.) Вирішили докорінно. Ми доклали до цього багато зусиль, але безуспішно. Ми завжди були поруч з Азербайджаном – і на полі бою, і за столом переговорів. Ми продовжимо цю солідарність », – сказав керівник оборонного відомства Туреччини після візиту в посольство Азербайджану в Анкарі.

Він додав, що світова спільнота помиляється, коли ставить Азербайджан і Вірменію на одну площину в цьому збройному конфлікті.

«Азербайджан і Вірменія – це не одне і те ж. Ми всі разом підтримуємо територіальну цілісність України і Грузії. Але Азербайджан прирівнюють до Вірменії, яка окупувала його землі. І це неприпустимо », – додав міністр.

У свою чергу заступник керівника правлячої в Туреччині Партії справедливості і розвитку Нуман Куртулмуш, який також відвідав азербайджанське посольство, заявив, що Туреччина сприймає проблеми Азербайджану як власні.

«Вірменія займається провокаціями. Напади на Азербайджан ми розцінюємо як напад на Туреччину. Ми зробимо все, щоб допомогти братському Азербайджану. Врешті-решт він переможе в своїй боротьбі », – зазначив він.

Турция заявила о готовности поддержать Азербайджан как за столом переговоров, так и на поле боя против Армении. Скриншот: Sputnik в Телеграм

Нагадаємо, в неділю, 27 вересня, на території Нагірного Карабаху поновилися військові дії після прямого зіткнення ЗС Вірменії і Азербайджану. В результаті стало відомо про загиблих серед цивільного населення.

Джерело: