ЦВК визнала дружину екс-міністра оборони народним депутатом

Центральна виборча комісія визнала дружину екс-міністра оборони Аліну Свідерську народним депутатом від партії «Голос». Таким чином, вона зайшла в Раду замість Святослава Вакарчука, який здав мандат в кінці червня.

Таке рішення було прийнято на засіданні в середу, 8 липня, передає прес-служба ЦВК.

«Рішення прийнято у зв’язку з надходженням до ЦВК рішення позачергового з’їзду політичної партії« Голос »від 26 червня 2020 року і виписки з протоколу цього з’їзду про дострокове припинення повноважень народного депутата України Вакарчука С.І., обраного на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від цієї політичної партії, в зв’язку з його виходом зі складу відповідної фракції у Верховній Раді України дев’ятого скликання », – йдеться в повідомленні.

За інформацією ЦВК, Свідерська Анна Валеріївна народилася в 1989 році, має вищу освіту і є директором ТОВ «Айсе Хідр Юкрейн». Вона є членом партії «Голос» і на даний момент проживає в Кіеве.Напомнім, 11 червня Святослав Вакарчук повідомив на брифінгу в Маріїнському парку про свій відхід з Верховної Ради. 17 червня в парламенті був зареєстрований проект постанови про дострокове припинення його повноважень, проте нардепи не підтримали дану ініціативу. Однак вже 26 червня члени партії «Голос» провели з’їзд, на якому позбавили свого екс-лідера мандата народного депутата.

Про політичному шляху музиканта Вакарчука ми писали в окремому матеріалі.

Варто відзначити, що 31-річна Свідерська є дружиною екс-міністра оборони Андрія Загороднюка. Вона випускниця Києво-Могилянської академії. Після навчання в Україні політик вивчала право в британському Кембриджі. П’ять років тому Аліна Свідерська розповідала, що на навчання до Англії вона поїхала, отримавши стипендію від фонду Сороса.

Джерело: