Ціна на газ у серпні для населення зросте — «Нафтогаз»

Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» становить 3,24 грн/кубометр з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки) в рамках тарифу «Місячний»

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що ціна газу зросла на 0,27 грн/куб.м. через те, що ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду.

У компанії пояснили, що із завершенням дії режиму ПСО публікуватимуть ціни у рамках тарифу «Місячний» на початку місяця споживання.

Тариф «Місячний» — перший тариф, який компанія пропонує своїм клієнтам. Наразі всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на цей тариф.

«Він передбачає пост-оплату за спожитий газ. Споживачі можуть зекономити 1% від загального рахунку за газ, якщо сплачуватимуть за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання», — йдеться у повідомленні.

У ГК «Нафтогаз України» обіцяють скоро запропонувати клієнтам нові тарифні плани та інші пропозиції.

Нагадаємо:

«Нафтогаз» оприлюднив умови продажу газу для поставок газу після завершення дії спецобов’язків — компанія пропонує укласти річний контракт на постачання газу зі щомісячним формульним визначенням ціни, яка буде відома до початку місяця постачання.

Читайте також: З 1 серпня держава більше не регулює ціни на газ: що змінилося для населення

Джерело: