Три журналістки звинуватили Віктора Шендеровича в сексуальних домаганнях

В середині липня російськомовні користувачок Facebook почали публікувати визнання про домагання з боку чоловіків. В рамках цього «параду» одкровень відразу три журналістки звинуватили відомого представника ЗМІ Віктора Шендеровича в грубих домаганнях.

Свої історії вони теж опублікували в Facebook.

Журналістка Ольга Крассак заявила, що в списку відомих в медіа-середовищі абьюзеров не вистачає телеведучого і письменника Шендеровича і що їй відомі імена мінімум чотирьох дівчат, які безпосередньо від нього постраждали. Крассак також обурило, що Шендерович сприймає домагання як належне.

Вона додала, що жертви журналіста не можуть розповісти про домаганнях, так як бояться залякувань, образ від групи підтримки знаменитості і звільнення.

«Відразу на захист свого вийдуть Дарини з трусами, Слоніму, Рикліна і інші представники нафталінових громадян і громадянок, які виховувалися в патріархальних рамках дозволеності і легкодоступності. У яких людські цінності зводяться до «робити так можна – говорити про це не можна». Для них поганий не сам вчинок, а розповідь про нього. Для них людина з ім’ям і заслугами дивним чином має індульгенцію на

Скриншот из Facebook Ольги Крассак

Журналістка Лідія Михальченко доповнила пост Крассак.

«До березня цього року я вважала його одним з кращих людей в цьому світі. Небажання чути і помічати відмову з мого боку і його відповідь Марі «а для чого ще чоловіки з дівчатами зустрічаються» – на її обурення домаганнями на дружній, як вона вважала, зустрічі (листування є) шокували. Я довго не могла прийти в себе і не можу як і раніше. Хоча я віддаю належне – переді мною Віктор вибачився. А перед Ольгою, Марі і декількома іншими дівчатами, яких ми знаємо, але вони не наважилися говорити, – немає », – розповіла Михальченко.

Вона сподівається, що свідчення її та інших жертв Шендеровича «рано чи пізно переламають хребет цього верблюду, – переконання, що жінок можна чіпати, лапати, займатися сексом без активного згоди, користуючись захисною реакцією завмирання, а потім говорити, що« ти сама хотіла » і «взагалі це непорозуміння».

Скриншот из Facebook Лидии Михальченко

Журналістка Ольга Карчевська теж написала, що знала про застосування Шендеровичем «сексуалізірованние насильства».

«Постраждалі від нього дівчата (їх троє) шукали медіа, яка не побоїться судових позовів та інших переслідувань, щоб розповісти свої історії анонімно. Але сьогодні вони поділилися пережитим відкрито … Згадуйте про це кожного разу, коли бачите борця за «презумпцію невинності» і право «доглядати за жінкою як чоловік», – закликала Карчевська.

Скриншот из Facebook Ольги Карчевской

Джерело: