Трампа поставив на ноги коктейль з крові трьох жителів Сінгапуру

Під час лікування від коронавируса президента США Дональда Трампа було використано експериментальні ліки, створене на основі крові трьох жителів Сінгапуру, які вже перенесли захворювання.

Про це повідомляє сінгапурський видання The Straits Times.

Як стверджує адміністрація Трампа, лікували президента експериментальною розробкою REGN-COV2, яку створила біотехнологічна компанія Regeneron. На замовлення Національного центру інфекційних захворювань США (NCID) Regeneron відібрала 20 сінгапурців, які вже перехворіли коронавірусів, скоротивши надалі їх кількість до трьох осіб.

«REGN-COV2 являє собою комбінацію або« коктейль »двох антитіл, які є білками. Вони зв’язуються з вірусом і перешкоджають йому вторгнення в клітини людини », – зазначено в повідомленні.

Так, на основі крові перехворілих коронавірусів людей вийшов препарат, який ускладнює мутації коронавируса і може протистояти антитіл, які у відповідь виробляє вірус, атакуючи його різні ділянки.

Нагадаємо, в крові президента США Дональда Трампа, у якого минулого тижня виявили коронавірус COVID-19, виявили антитіла. «У нього немає температури більше чотирьох діб, немає симптомів більше доби», – йдеться в звіті, поширеному прес-секретарем Трампа.

Як повідомляла «Країна», президент США Дональд Трамп три дні провів у клініці, де проходив курс лікування від коронавирусной інфекції, але вже благополучно повернувся в Білий дім і приступив до своїх обов’язків.

Джерело: