Трампа номінували на Нобелівську премію світу

Депутат від норвезької «Партії прогресу» Крістіан Тібрінг-Гедді номінував президента США Дональда Трампа на Нобелівську премію миру. Його можуть нагородити за зусилля по вирішенню тривалих конфліктів між різними країнами.

Про це повідомляє телеканал Fox News.

Так, норвезький політик направив лист до Нобелівського комітету, де пояснив, чому американському лідерові варто вручити нагороду. «Я думаю, що він зробив більше, намагаючись встановити мир між народами, ніж більшість інших номінантів на премію миру», – заявив він.

Політик додав, що адміністрація американського президента зіграла ключову роль в при вибудовуванні відносин ізраїльської сторони і ОАЕ.

«Ймовірно, інші країни регіону підуть по стопах Еміратів, так що ця угода може стати переломним моментом, завдяки якому Близький Схід перетвориться в регіон співпраці і процвітання», – додав Тібрінг-Гедді.

Відзначимо, що що Нобелівська премія миру – нагорода, яка щорічно присуджується Нобелівським комітетом в Осло фізособам і організаціям, які зробили, на думку комітету, видатний внесок в галузі зміцнення миру. Вона вручається з 1901 року.

debaty.sumy.ua