Трамп швидко передумав і вже не хоче перенесення виборів президента США

Після того як Дональд Трамп запропонував обговорити ідею про перенесення президентських виборів в США на нього обрушилася потужна хвиля критики практично з усіх боків.

Глава Білого дому поспішив виступити із заявою, в якому запевняє, що був неправильно зрозумілий і зовсім не хоче перенесення президентських виборів в країні, намічених на листопад 2020 року.

Про це передає агентство Reuters.

Президент США пояснив, що йому не подобається ідея проводити голосування по пошті, так як бюлетені можуть загубитися і вибори будуть підтасовані.

«Я не хочу затримки (в проведенні виборів – Ред.). Я хочу, щоб вибори відбулися. Але я не хочу чекати три місяці і дізнатися, що всі бюлетені зникли », – заявив Дональд Трамп на брифінгу в Білому домі.

Нагадаємо, що вчора, 30 липня, Трамп в Twitter зажадав перенести президентські вибори в США. «При загальному голосуванні в 2020 році будуть самі неточні і шахрайські вибори в історії. Може відкласти вибори до тих пір, поки люди не зможуть голосувати як слід, спокійно і безпечно? », – написав він.

Пізніше в передвиборному штабі чинного президента повідомили, що його пост в Twitter про намір перенести дату виборів глави держави було риторичним.

59-е вибори президента США намічені на 3 листопада. Демократів на виборах представлятиме колишній віце-президент країни Джозеф Байден, від республіканців виступить чинний глава держави Дональд Трамп.

Джерело: