Трамп продовжив режим НС у зв’язку із загрозою втручання у вибори

Президент США Дональд Трамп, якого республіканці офіційно висунули на другий президентський термін, продовжив режим надзвичайного стану в країні у зв’язку із загрозою іноземного втручання в американські вибори.

Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

«Я продовжую на один рік національний режим надзвичайного стану у зв’язку із загрозою іноземного втручання у вибори і з можливими спробами підірвати довіру громадськості до результатів голосування», – заявив Трамп.

При цьому він додав, що у нього немає даних, які б вказували, що якійсь іноземній державі вдалося реально вплинути на результати виборів на американській території.

«Не дивлячись на те, що немає даних, що вказують на те, що іноземній державі вдалося змінити результати яких би то не було виборів в США, іноземні держави в минулому робили спроби використовувати в своїх інтересах відкритість американської політичної системи», – сказав американський лідер.

Він нагадав, що, зокрема, впливати на американську аудиторію стало простіше завдяки інтернету.

Нагадаємо, раніше Трамп пообіцяв економічне диво для США, якщо переможе на виборах.

Також ми писали, що президент США передрік владу Китаю над США в разі перемоги кандидата від демократичної партії Джозефа Байдена на виборах президента країни.

Джерело: