Трамп підозрює Байдена не тільки в прийомі наркотиків, але ще і допінгу

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп запідозрив, що його конкурент на виборах від демократів Джозеф Байден може вживати стимулюючі речовини. Президент США також сам готовий пройти аналогічну перевірку.

Про це Трамп заявив в інтерв’ю FOX News, пише ТАСС.

За словами президента, останнім часом Байден нормально виступає на публіці, що для нього нехарактерно. Трамп зазначає, що раніше колишній віце-президент виступав на дебатах і подібних заходах просто жахливо. Саме тому глава США зробив висновок, що його опонент приймає щось стимулюючу. Трамп також запропонував Байдену разом пройти перевірку на допінг перед передвиборними дебатами.

Раніше Трамп неодноразово висловлював упевненість в тому, що Байден не зможе дискутувати з ним на рівних, в тому числі з-за похилого віку.

Нагадаємо, всього тиждень тому Трамп запідозрив, що його опонент вживає наркотики. Тому він запропонував, щоб вони обидва пройшли перед дебатами відповідну перевірку. Тим часом сам Байден і кандидат у віце-президенти Камала Харріс дали публічну обіцянку регулярно перевірятися на Covid-19.

Джерело: