Трамп готовий першим випробувати американську вакцину від Сovid-19

Президент США Дональд Трамп готовий першим в країні випробувати на собі американську вакцину від коронавірусу, коли вона буде готова.

Про це у вівторок, 22 вересня, заявила прес-секретар Білого дому Кейлі Макенані.

«Президент вже говорив, що буде щасливий стати і першою в країні людиною, яка прийме цю вакцину, і останньою, в залежності від того, як буде краще для американського народу. Він вважає, що це буде безпечна і ефективна вакцина, і він безумовно згоден випробувати її », – сказала прес-секретар.

Так само, відповідаючи на питання про розробки препарату в РФ і Китаї, представник Трампа додала, що президент «зніме капелюх», якщо інша країна першою створить ефективний препарат. У той же час вона не уточнила, чи готовий буде глава держави випробувати на собі іноземну вакцину.

Крім того Макенані заявила, що, на думку Вашингтона, лідирує зараз вакцина, що розробляється фахівцями з Оксфорда.

«Жодна вакцина ще не пройшла третю стадію клінічних випробувань, крім оксфордської», – сказала Макенані і додала, що в США зараз розробляються шість вакцин, дві з яких проходять третю стадію випробувань.

Прес-секретар президента США зазначила, що держава ставить за мету отримати близько 100 мільйонів доз препарату до кінця цього року.

Джерело: