Ток-шоу «Хороше здоров’я на Інтері» вчить не хворіти

У п’ятницю, 2 жовтня, о 13:20 на телеканалі «Інтер» вийде фінальний випуск першого сезону ток-шоу «Хороше здоров’я на Інтері». За два місяці ведучий Олександр Лук’яненко і гості програми встигли обговорити в студії більше 30 важливих тем про здоров’я. Глядачі почули авторитетну думку 70 експертів про найбільш поширені захворювання в Україні. Кращі практикуючі лікарі країни давали чіткі рекомендації щодо профілактики хвороб, відповідали на найнагальніші питання про те, як вести здоровий спосіб життя, а головне – розповідали, які методи лікування дають надію на одужання!

Здоров’я – це тема, яка хвилює всіх людей, незалежно від віку і соціального статусу. Кожен з нас хоче знати, як правильно харчуватися і підтримувати себе в хорошій фізичній формі, що робити в екстрених ситуаціях і як можна запобігти хворобам. Завдяки ток-шоу «Хороше здоров’я на Інтері» глядачі дізналися багато цікавої і корисної інформації.

70% хвороб пов’язані з неправильним харчуванням. Для профілактики гіпертонії, варикозу, цукрового діабету, ожиріння, інсульту і серцевої недостатності рекомендується збалансоване харчування, засноване на збільшенні частки овочів і фруктів, круп і цілісних злаків; вживанні птиці і риби; зниженні споживання солі до 2/3 ч. л. у день; виключення з раціону копченостей, солінь, жирної і смаженої їжі, здобної випічки.
На 98,5% скорочується ризик захворювання на коронавірус, якщо всі навколишні носять маску або респіратор, і на 95% – за умови, що маску надінуть лише заражені вірусом. Пам’ятайте, що одноразову маску ефективно використовувати не більше 2 годин, респіратор з жовтим клапаном – протягом 4-8 годин, а респіратор з червоним клапаном – до 10 годин.
Більше 80% випадків інфаркту можна запобігти. Профілактика небезпечного захворювання полягає у відмові від куріння, включає в себе помірну фізичну активність (не менше 60 хвилин в день), дотримання принципів раціонального харчування, мінімум стресів, а також приведення артеріального тиску і рівня холестерину в крові до нормальних показників.
У 90% випадків меланома виліковна при ранній діагностиці. Зверніться до дерматолога, якщо у вас з’явилися нові родимки, що відрізняються від інших, або вже існуючі родимки змінили форму, колір, розмір.
До 70-80% підвищується ризик розвитку меланоми у людей, які перенесли сонячний опік як мінімум два рази в житті. При цьому від моменту отримання опіку до розвитку раку шкіри можуть пройти десятиліття.
У 95% випадків лікарі гарантують повернення до повноцінного життя при ранній діагностиці раку молочної залози. Кращий метод боротьби з хворобою – профілактичні огляди і своєчасна діагностика. Рекомендується щорічно відвідувати мамолога та гінеколога, робити УЗД молочних залоз. Якщо вам більше 40 років – раз на рік проводити мамографію.
У 95% випадків люди не знають, звідки береться хропіння, і дивуються, дізнавшись, що з ним можна боротися. Не варто ігнорувати захворювання, адже часто воно може бути симптомом набагато більш серйозних хвороб: астми, алергії, апное уві сні, гіпертонії, порушення серцевого ритму або ожиріння.
Перший сезон ток-шоу «Хороше здоров’я на Інтері» завершується. Але команда проекту вже працює над тим, щоб програма про найголовніше – наше здоров’я – незабаром знову вийшла в ефір «Інтера». Уже в оновленому форматі!

«Наша редакція бере невелику паузу, щоб відправитися в медичні лабораторії, зустрітися з кращими лікарями, зробити дослідження, повернутися і розповісти, як пережити сезон застуд, як зберегти здорові суглоби і гарну поставу, легко і швидко схуднути, зміцнити волосся, поліпшити зір, слух і пам’ять, – каже ведучий Олександр Лук’яненко. – У новому сезоні проекту на глядачів чекають теми, які стосуються всіх, кращі експерти та … новий ведучий. Скоро дізнаєтеся, хто це буде! А я – Олександр Лук’яненко – прощаюся з вами. Побачимося в «Корисній програмі» – з вівторка по суботу на «Інтері» о 10:00. Гарного вам здоров’я! »

Хто змінить Олександра Лук’яненка на посаді ведучого ток-шоу «Хороше здоров’я на Інтері»? Які важливі теми обговорюватимуть лікарі в студії? І коли чекати старту другого сезону проекту? Слідкуйте за новинами телеканалу «Інтер» і будьте здорові!

Джерело: