Тіна Кароль і Snoop Dogg випустили спільний трек

Популярна українська співачка Тіна Кароль і всесвітньо відомий американський репер Snoop Dogg представили довгоочікувану спільну роботу. У четвер, 27 серпня, відбулася прем’єра їхні пісні під назвою «Blow your mind» ( «Підірвати мозок»). У зв’язку з карантином музиканти вирішили не знімати кліп, а випустити lyric-video.

Відповідне відео оприлюднено на Youtube-каналі.

Так, продюсером і аранжувальником синглу виступив R & B-виконавець Luca Dayz.

Тіна Кароль розповіла, з чого ж почалося її співпрацю зі Snoop Dogg. За словами співачки, ще рік тому вона підписала контракт з незалежним лейблом в Америці.

«Я багато працювала над тим, щоб артист з України міг бути конкурентним на цьому ринку. Не тільки в нашій країні. Підписала цей контракт, працювала над альбомом, пройшло багато часу, перш ніж перші кроки цієї роботи стали відомі », – сказала Тіна.

За її словами, співпраця зі Snoop Dogg вийшла досить спонтанним. Вона додала, що одного разу їй подзвонив представник американського лейбла і підтвердив співпрацю зі Snoop Dog.

«Я сиділа вдома, задзвонив телефон. І представник лейблу мені каже, що у нас для тебе чудова новина, у нас буде співпраця зі Snoop Dog. Це був перший шок! А потім мені кажуть, у тебе є всього годину, щоб записати свій шматок в треку! Ще один шок! Всього лише годину! Я тут же подумала, у нас є класні українські автори. Відразу ж знайшла нову пісню одного з наших українських авторів, я з ним співпрацюю, взяла з неї шматочок, вклала, заспівала, зробили текст. І вийшла цілісна картинка », – розповіла Кароль.

Також співачка поділилася, що в умовах пандемії артисти вирішили не знімати кліп, а випустити lyric-video: «Коли спілкувалися про кліп, ми зрозуміли, що імена всім відомі, всі можуть зайти на наші сторінки в соцмережах і ознайомитися з творчістю. Під час пандемії кривлятися в Skype, або щось ще ми не захотіли », – додала вона.

Джерело: