Тихановська заявила, що готова стати національним лідером Білорусі

Опозиційна кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська записала нове відеозвернення, в якому заявила про готовність стати національним лідером.

Про це повідомляє Telegram-канал «Політика Країни».

«У мене немає і не було ілюзій щодо своєї політичної кар’єри. Я не хотіла бути політиком, але доля розпорядилася так, що я опинилася на самій передній лінії протистояння зі свавіллям і несправедливістю. Доля і ви, які повірили в мене і дали мені сили. Зараз кожну хвилину я захоплююся вашою мужністю, вашої самоорганізацією і тим, які ви всі сильні і світлі », – сказала вона.

У той же час Тихановська заявила, що високо цінує голоси білорусів, які отримала на президентських виборах.

«Ми всі хочемо вийти з цього нескінченного кола, в якому опинилися 26 років тому. Я готова прийняти на себе відповідальність і виступити в цей період в якості національного лідера з тим, щоб країна заспокоїлася, увійшла в нормальний ритм, щоб ми звільнили всіх політв’язнів і в найкоротші терміни підготували законодавчу базу і умови для організації нових президентських виборів », – розповіла вона.

Однак Тихановська не пояснила, що таке «національний лідер». Найімовірніше, оголосити себе президентом Білорусі вона не вирішується.

Джерело: