«Танці з зірками»: Винника та Шоптенко дискваліфікували через коронавірус

Українського співака Олега Винника та його партнерку Олену Шоптенко дискваліфікували на шоу «Танці з зірками», яке зараз йде на телеканалі «1 + 1». Організатори прийняли таке рішення відповідно до правил.

Винник та Шоптенко заразилися коронавірусом. Пара другий ефір поспіль не вийшла на паркет. Винник сказав, що йому вже краще, але репетирувати він ще не може, оскільки офіційно вийти з режиму самоізоляції зможе тільки в наступний четвер. Шоптенко ж як і раніше важко переносить хворобу – з кашлем і температурою. Лікарі не дозволяють їм танцювати.

Минулої неділі пара вже пропустила один ефір. Шоу від 4 жовтня – вже друге без їх участі. За правилами змагання, конкурсанти мають право не танцювати лише один ефір, а при пропуску другого пару виключають. Таким чином, Олена Шоптенко та Олег Винник залишають проект, про що було оголошено в прямому ефірі «Танців із зірками».

Винник передав голосу, які сьогодні за нього встигли віддати телеглядачі, інший конкурсантці – Ользі Фреймут. Вона, до речі, перехворіла коронавірусів на початку проекту, і перші два ефіри знімала танцювальні номери у себе вдома.

Джерело: