«Там великі вуха стирчать»: Володимир Литвин вважає, що замовники вбивства Гонгадзе знаходяться не в Україні

Володимир Литвин, екс-глава Адміністрації президента Кучми і екс-спікер Верховної Ради, в інтерв’ю «Країні» розповів, хто може стояти за вбивством Георгія Гонгадзе в 2000-му році. За його словами, замовники злочину можуть перебувати не в Україні.

«Я постійно і наполегливо закликав: поки ви президент (звертаючись до Леоніда Кучми – Ред.), Вимагайте, щоб ця справа була розслідувана, і істина була встановлена ​​в трагедії з журналістом. Судячи з усього, воно блокувалося, в т.ч. в правоохоронних органах і спецслужбах … На це мені один високопоставлений керівник з вказаною середовища відповідав: а там великі вуха стирчать. Настільки великі, що не вистачає сміливості їх смикнути … Можливо тому, що вони (вуха – Ред.) Проросли з України за її межі », – відповів Володимир Литвин на питання, чому розслідування вбивства Гонгадзе досі не доведено до кінця.

При цьому Литвин не уточнив, про чиїх саме «вухах» йдеться. «Якби знав, розповів”, – сказав Литвин.

При цьому організатори вбивства – в Україні, вважає Литвин.

«Якби не це організоване справу Гонгадзе, то наша країна зараз була б в якісно іншому стані. Не було б 2004 року, драматичних виборів, Майдану, не було б трагедій 2014 і наступних років, – у нас була б інша країна. Отже, те, що сталося виходить і за межі України. Точніше – інспірування події », – каже Литвин.

Джерело: