Таксист засунув безхатька в багажник і відвіз на автомийку. Відео знущань опублікував в соцмережі

У Волновасі в Донецькій області водій таксі привіз бомжа в багажнику на автомийку, після чого почав мити його засобами, призначеними для машин. Все, що відбувається таксист знімав на відео.

Про це повідомляє ТСН.

Господар мийки Микола Ордець розповів, що в цей момент на місці події не був присутній.

«Мийка самообслуговування, ну а дурників на білому світі, самі знаєте, вистачає. І Волноваха також не без таких виродків », – заявив він.

На місцевому вокзалі журналісти знайшли самого 38-річного бездомного на ім’я Геннадій. Він розповів, що сам попросив водія помити його, так як не має рідних і вдома. За допомогою поліції вдалося знайти і самого таксиста. Він стверджує, що злого умислу в скоєному не мав – просто вирішив допомогти людині, а про відео шкодує.

«Смердить, Його з магазинів постійно випроваджують. Каже: «Відвезіть мене помити». Ну куди я його посаджу в машину? Я йому кажу «Хочеш в багажник?» Він каже: «Я поїду, будь ласка, відвези», – розповів водій Микола Мугла.

Однак в ході розслідування цієї справи виявилось, що в соцмережі є окрема сторінка з відео знущань над бомжем Геннадієм, зараз правоохоронці закрили справу через звернення безомного.

Джерело: