«Такі долбо @ б, як ти, створюють мені проблеми»: В Києві мер Кличко посварився з легендарним руфером

У мережі з’явився запис розмови між київським руфера Григорієм Кириленко, який відомий під псевдонімом Mustang Wanted і чоловіком, голос якого схожий на голос мера Києва Віталія Кличка.

Аудіозапис розмови опублікував YouTube-канал Skrypin.ua.

Конфлікт стався на Пішохідному мосту. Першим про нього повідомив журналіст телеканалу «Ісландія» Сергій Гришин. За його словами, на місце виїхали дві патрульні машини, після чого на мосту знаходився Кличко з невідомими особами.

Пост Гиршина в Facebook

Частину розмови руферу вдалося записати на диктофон. На записі чутно, як людина з голосом, схожим на голос Віталія Кличка, обзиває руфера долбо @ бом і обіцяє «рихтувати творчих людей». Також фігурують такі фрази: «Ти створюєш мені проблеми», «Звичайно, коли такі долбо @ б, як ти тут лазять», «Коли людина починає бикувати, у нас на вулиці прочищали мізки».

Також Кличко заявив, що руфера «потрібно в армію послати», однак той зазначив, що брав участь в АТО і був в Донецькому аеропорту і Широкино.

В кінці бесіди прибули згодом поліцейських Кличко попросив прочитати руфера лекцію, щоб того в наступний раз не хотілося лазити.

Mustang Wanted (Григорій Кириленко, справжнє ім’я Павло Геннадійович Ушівец) – український руфер, син музиканта, рок-виконавця власних пісень Геші (Геннадія) Ушівца. Відомий виконанням екстремальних трюків на спритність і рівновагу, складність яких полягає, перш за все, в тому, що виконує він їх на висоті – на дахах будівель і споруд, в будь-яку погоду і практично без забезпечення своєї безпеки. Багато його трюків були зняті на відео і опубліковані на YouTube.