Свято музики: на «Інтері» – фестиваль «Слов’янський базар»

«Інтер» запрошує своїх глядачів на головну музичну подію літа – Міжнародний фестиваль мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську». З 20 по 24 липня о 22:00 в ефірі телеканалу – трансляції основних подій фестивалю.

У цьому році «Слов’янський базар» у 29-й раз пройде в білоруському місті Вітебськ. Серед гостей музичного свята – зірки світової величини: бельгійська співачка Кейт Райан, виконавець з Данії Томас Невергрін, грузинський співак Вахтанг Кікабідзе. Також на концертах фестивалю виступлять такі відомі артисти, як Ірина Білик, Олена Ваєнга, Лоліта, Тіна Кароль, Влад Ситник, Таїсія Повалій, Анна Семенович, Інтарс Бусуліс, Микола Гнатюк, Наталія Бучинська, групи Kazka, «Пісняри» та багато інших.

Урочисте відкриття «Слов’янського базару – 2020» пройде під девізом «Я люблю тебе, життя». Про життя, яка повинна тривати і зобов’язана перемогти, буде музична розповідь кращих артистів на мові улюблених пісень. До речі, в цьому році фестиваль пройде виключно в форматі open-air: всі концерти будуть на відкритих майданчиках.

Головною подією фестивалю традиційно стане Міжнародний конкурс виконавців естрадної пісні «Вітебськ-2020». У ньому візьмуть участь молоді таланти з 18 країн. Представляти Україну на вокальному конкурсі буде Еліна Іващенко. «Участь у цьому фестивалі – це дуже відповідально, – каже співачка. – Адже тут я буду представляти не себе як артиста, а захищати честь України на міжнародному конкурсі. У мене немає права на помилку і лінь. І я докладу всіх зусиль, щоб наша країна здобула перемогу. Тоді я стану найщасливішою людиною! »

Ще одне нововведення – фінал вокального конкурсу та урочисте закриття фестивалю в цьому році організатори об’єднали в один концерт. Так що молоді виконавці виступатимуть разом з іменитими артистами. «Ми вирішили поєднати виступи конкурсантів і зірок естради, – розповідає директор фестивалю Гліб Лапицкий. – Адже здорово, коли разом з виконавцями-вийдуть на сцену їхні кумири: Кейт Райан, Вахтанг Кікабідзе, Олександр Рибак, Лоліта. Це буде своєрідним майстер-класом для молодих підкорювачів естрадного Олімпу ».

Які зірки запалить в цьому році фестиваль? Чи зможе наша Еліна Іващенко завоювати перемогу і привезти в Україну Гран-прі вокального конкурсу? Дивіться трансляції головних подій «Слов’янського базару – 2020» – з 20 по 24 липня о 22:00 тільки на «Інтері». І вболівайте за нашу конкурсантку!

Фестивальний тиждень на «Інтері» в понеділок, 20 липня, о 22:00 відкриває ювілейний концерт легендарної білоруської групи «Сябри». Щоб привітати музикантів, на сцені Літнього амфітеатру у Вітебську зібралося багато зірок естради. Не пропустіть зустріч з улюбленими артистами і можливість почути улюблені пісні!

Джерело: