Суперник Майка Тайсона застрахує свої вуха перед поєдинком з «Залізним Майком»

Команди легендарних боксерів Роя Джонса-молодшого і Майка Тайсона почали підігрівати інтерес до поєдинку. Менеджер Джонса-молодшого Жолт Барна вирішив застрахувати вуха свого клієнта, щоб не повторився інцидент, як в поєдинку проти Евандера Холіфілда, коли Тайсон відкусив суперникові шматочок вуха.

«З огляду на, що в червні 1997 року під час бою Тайсон відкусив шматочок вуха Евандеру Холіфілду, менеджер вирішив передбачити подібний казус», – цитує ТАСС Джонса.

Раніше боксери Майк Тайсон і Рой Джонс висловилися про гонорар за свій бій легенд. Ветерани взагалі не знають, скільки отримають грошей, і говорять про інший мотивації. Бій пройде 12 вересня в Лос-Анджелесі в форматі 8 раундів.

54-річний Майк Тайсон провів 56 поєдинків на професійному рингу: 50 перемог і 6 поразок. В останній раз він виходив на ринг 15 років тому – в 2005 році. 51-річний Рой Джонс провів 75 поєдинків: 66 перемог, 9 поразок. В останній раз виходив на ринг два роки тому – в 2018 році переміг Скотта Сігмона. У рейтингу суперважковаговиків займає 46-е місце.

Джерело: