Сумській актор зі “Щепки” знявся у великому кіно про війну

На екрани країни незабаром виходить військова драма «Мати Апостолів» (122 хвилини). Виробник – студія «Золоте Руно», за підтримки Міністерства культури України. Режисер-постановник: Заза Буадзе ( «Позивний« Бандерас »). У ролях: Наталя Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Сергій Дерев’янко, Сергій Медін і ін.

Нагадаємо, що Заслужений артист України Сергій Медін не перше десятиліття служить в Сумському театрі ім. Щепкіна, на його рахунку безліч цікавих ролей, він – один з провідних акторів нашого театру.

Про фільм: «Любов матері – безмірна. Коли її синові загрожує небезпека, вона прожогом кидається йому на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни. Коли Софія дізнається, що літак її сина збитий, вона не вагаючись відправляється на його пошуки. Але ніхто не знає, де її син, чи вижив він, може, в полон потрапив. Заради його порятунку жінці доведеться пройти крізь небезпечні випробування, ворожу ненависть і загрози. Вона і не здогадується, як змінить її це жахливе подорож, яке перетворить її з звичайної людини на велику Матір, яка своїм безмежним материнським серцем і любов’ю здатна рятувати навіть пропащі душі ворогів ».

Фільм «Мати Апостолів» – унікальний за своєю сценарної формі і дуже сильний емоційно. Знятий він за реальними подіями, які відбувалися на сході України в 2014 році, де до сих пір тривають бойові дії. Трагізм війни показаний через історію однієї людини. Перед очима глядача виникає повна картина трагедії, яку несе війна. Процвітаючий раніше край перетворився в руїни не тільки міст і сіл, а значно гірше – в руїни тіла і душі. І це все пронизує пекучим болем і жалюгідним співом безмірної любові матері, яка в цьому пеклі війни біжить на порятунок свого сина. Її материнська біль драматично переплітається з болем іншої матері, яка теж втратила у цій безглуздій війні свого сина – ополченця.

У фільмі немає політики, лише пронизує біль війни, якої немає ніякого виправдання. Кожна війна – це смерть синів і страждання матерів. Світ не повинен бути омитий сльозами матері, він повинен бути осяяний її любов’ю і теплом.

Офіційний трейлер і подробиці  тут

shans.com.ua