Суд зобов’язав ГБР відновити справу проти Порошенка про захоплення влади

Юрист Андрій Портнов повідомив, що Печерський суд Києва задовольнив першу з трьох поданих ним скарг з приводу закриття кримінальних справ стосовно колишнього президента України Петра Порошенка.

Зокрема, суд скасував постанову Державного бюро розслідувань (ДБР), в якому говорилося, що в діях Порошенко і колишнього глави Верховної Ради Андрія Парубія не було складу злочину в справі про захоплення державної влади.

Про це Портнов розповів на своїй сторінці в Telegram.

«Печерський суд Києва задовольнив першу з трьох поданих мною скарг за закриття кримінальних проваджень щодо головного державного і військового злочинця.

Суд скасував перша постанова ГБР про відсутність складу злочину в діях Порошенко і Парубія в справі про захоплення державної влади, зловживанні службовим становищем і підробці документів.

Нагадаю, члени злочинної групи Блоку Порошенко БПП і Народного Фронту підробили документи про наявність у них в 2016-му році коаліції і прийняли тисячі управлінських і кадрових рішень, незаконно розпоряджаючись фінансовими і природними ресурсами країни.

Організаторами незаконного захоплення влади були одіозні злочинці Порошенко і Парубій.

Тепер суд зобов’язав ГБР поновити слідство, а дії по закриттю справи визнав протиправними.

Про судових процесах по незаконному закриттю інших кримінальних справ стосовно Порошенко проінформую після їх розгляду », – написав Андрій Портнов.

Портнов добивается в суде продолжения следствия против Порошенко

Джерело: