«Створення ОЗУ і вбивства бізнесменів»: у Росії затримали губернатора Хабаровського краю

У Росії чергову гучну справу, пов’язану з великим чиновником. Сьогодні вранці, 9 липня, детективи Слідчого комітету РФ і ФСБ затримали губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала, причому його підозрюють по вкрай важким статей. Слідчі інкримінують йому створення злочинного угруповання і організацію замовних вбивств.

«Сергій Фургала затриманий слідчими спільно з співробітниками ФСБ за підозрою в організації вбивств ряду підприємців в 2004-2005 роках в Хабаровському краї і Амурської області. З урахуванням зібраних доказів і за даними слідства, Фургала є організатором замаху на вбивство і вбивства ряду підприємців », – повідомила офіційний представник СК Світлана Петренко, як передає Інтерфакс.

Сергей Фургал задержан ФСБ

За її словами, найближчим часом Фургалу буде пред’явлено звинувачення, слідство має намір звернутися до суду для обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

«У цій справі, крім Фургала, раніше затримані і заарештовані четверо активних учасників організованої групи, яким пред’явлені звинувачення в залежності від ролі кожного в скоєнні злочинів», – сказала Петренко.

Вона зазначила, що Фургалу звинувачено у вбивстві двох або більше осіб, вбивство особи або його близьких у зв’язку із здійсненням ним службової діяльності або виконанням громадського обов’язку, вбивство з корисливих мотивів або за наймом, так само як пов’язана з розбоєм, здирством або бандитизмом, а також приготуванням до цих злочинів і замахом на ці злочини (ч. 3 ст. 30, ч. 3 ст. 33 і пункти «б», «ж», «з» ч. 2 ст. 105 КК РФ; ч. 3 ст. 33 , п.п. «а», «б», «ж», «з» ч. 2 ст. 105 КК РФ).

У самій прес-службі хабаровського губернатора факт затримання підтвердили, і заявили, що не знають нічого про його місцезнаходження.

«Сьогодні вранці губернатор Хабаровського краю Сергій Фургала був затриманий силовиками біля свого будинку. Навіть не встиг заїхати на роботу і призначити тимчасово виконуючого обов’язки. Так само на даний момент нічого не відомо про його місцезнаходження », – заявили в прес-службі Фургала.

 

Джерело: