Студент, що кинув у Януковича яйцем через 16 років став топ-менеджером «Укрзалізниці»

Колишній заступник голови Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк став директором управління «Укрзалізниці», яка відповідає за взаємодію з державною владою. У 2004 році чиновник, будучи студентом, кинув яйцем в тодішнього кандидата в президенти України Віктора Януковича.

Про це в п’ятницю, 17 липня, інформує прес-служба компанії.

За словами представників «Укрзалізниці», в активі у Романюка є успішні кейси міжнародного співробітництва та інвестиційних проектів.

«Наразі Укрзалізниця потребує поліпшення взаємодії з органами державної влади. Професійна координація роботи на цьому напрямі сприятиме розвитку компанії, підтримці важливих для Укрзалізниці законодавчих ініціатив, зокрема, прийняття нової редакції Закону України «Про залізничний транспорт». Саме тому ми посилюємо нашу команду досвідченим фахівцем і сподіваємося на плідну спільну роботу і швидкі результати », – заявив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Дмитро Романюк закінчив у 2009 році Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю «Менеджмент організацій», а потім, в 2011 році, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Правознавство». У 2015 році він став кандидатом економічних наук.

З серпня 2015 по січень 2017 працював директором департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції, інвестицій та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації. У 2010-2015 роках був асистентом, а потім викладачем на кафедрі менеджменту і маркетингу економічного факультету Прикарпатського національного університету.

У 2018-2019 роках Романюк очолював наглядову раду компанії з управління активами «MG Invest» і був радником з інвестицій компанії «Moris Group». У 2017 році він зайняв пост керівника по роботі з регіонами в «Офісі залучення і підтримки інвестицій« UkraineInvest ».

З жовтня 2019 Романюк обіймав посаду заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Однак найбільшу популярність Романюк отримав 24 вересня 2004 року, коли кинув яйцем в Віктора Януковича. Від несподіванки політик втратив рівновагу і впав перед камерами.

Джерело: