Студент із Греції півтора місяці їхав додому на велосипеді з Шотландії після введення карантину в Європі

20-річний студент коледжу родом з Греції Клеон Пападімітріу застряг в Шотландії, де він навчався, через тотальну карантину в Європі. Він не зміг полетіти в Афіни, тому вирішив дістатися додому на велосипеді і подолав 3500 км.

Історію юнаки описав CNN.

Студент другого курсу Університету Абердіна розраховував повернутися додому в кінці березня. На той час більшість іноземних студентів вузу вже роз’їхалися по домівках, але Клеон не хотів пропускати заняття. Він забронював квитки на три рейси, але всі їхні скасували. Хлопцеві довелося б залишитися в Шотландії на кілька місяців, але він знайшов спосіб повернутися в Грецію.

Студент купив велосипед і сказав близьким, що доїде до Греції на ньому. Рідні не прийняли його слова всерйоз, подумавши, що він відмовиться від цієї ідеї. Однак Клеон відправився в шлях. Його сім’я за допомогою програми відстежувала, де він знаходиться.

Молода людина взяв у дорогу запаси хліба, консервованих сардин, арахісового масла, спальний мішок і намет.

Його подорож почалася 10 травня. Він перетнув на велосипеді Англію, Нідерланди, потім кілька днів їхав по Німеччині вздовж Рейну, проїхав Австрію і вздовж східного узбережжя Італії.

Після цього на човні прибув в грецький порт Патри, звідки на велосипеді доїхав до Афін. В дорозі він ночував у наметі в полях і лісах, іноді зупинявся у знайомих і друзів в різних країнах Європи. Будинки молода людина виявилася 27 червня.

Джерело: