Степанов сказав, що навіть в разі подолання критичної позначки захворюваності Covid-19 жорсткий карантин вводити не будуть

Показник захворюваності коронавірусом Covid-19 в Україні наблизився до критичного рівня в 60 активних інфікованих на 100 тисяч населення. Але навіть у разі його подальшого зростання тотальний карантин вводиться не буде.

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на брифінгу в п’ятницю, 3 липня.

За його словами, найбільш напружена ситуація зараз на заході країни – у Волинській, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях.

«Що стосується показника 60 активних хворих на 100 тисяч населення, – зараз ми перебуваємо вже на рівні, сьогодні вранці, 59,7 на 100 000 населення. Ми використовували цей показник виключно для вирішення про проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І ми його вважали станом на 22 червня. Якби цей показник перейшов 60, тоді б приймали рішення про перенесення ЗНО », – сказав він.

Міністр нагадав, що в Україні зараз адаптивний карантин, і влади на місцях самі вирішують, які обмеження вводити або скасовувати. Всього в Україні 11 регіонів, де показники не відповідають прийнятним. Тому за поданням головних санітарних лікарів цих областей були посилені карантинні заходи.

blob:https://www.facebook.com/4a08effc-169d-481c-8b9a-9bb1bf7d049e

Джерело: