Степанов розповів, коли українців почнуть пускати в Євросоюз

Європейські кордони відкриються для України, якщо протягом 14-ти днів кількість нових випадків Covid-19 в країні не перевищить 460-480 чоловік.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов в інтерв’ю РБК-Україна.

За його словами, в нашій країні темпи поширення коронавируса за останні два тижні перевищують ті норми, які для себе позначили в .Европи. Так, міністр охорони здоров’я назвав основну умову відкриття європейських кордонів для українських туристів

«Ми вважали: орієнтовно, якщо у нас протягом двох тижнів кількість випадків не буде перевищувати 460-480 хворих», – сказав він.

Нагадаємо, раніше ЄС визначив критерії, за якими буде пускати іноземців. Так, в Євросоюз може відкрити свої зовнішні кордони тільки для громадян тих країн, де зафіксовано менше 20 заражень на 100 000 населення за останні 14 днів.

Також варто відзначити, що вчора, 16 липня, Рада Європейського Союзу офіційно переглянув вкотре список країн, яким відкриють кордони. У нього входять 13 країн, але Україна в ньому немає. ЄС офіційно продовжив заборону на візити для громадян нашої країни ще на два тижні.

Джерело: