Стали відомі умови перетину КПВВ в Донбасі і на кордоні з Кримом після їх відкриття

З 00:00 29 серпня відновиться робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзду з неї. З цього часу КПВВ працюватимуть в звичайному режимі, однак перетинають їх повинні дотримуватися деякі умови.

Про ці умови повідомила в Фейсбук прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Як зазначили у відомстві, Кабінет міністрів України на засіданні 26 серпня призупинив дію розпорядження №979-р від 8 серпня, яким обмежувалася робота КПВВ на адмінграніцах з Кримом.

У той же час уряд вніс зміни до своєї постанови №641 від 22 липня. Згідно з цими змінами, іноземці та особи без громадянства, які бажають потрапити на підконтрольну Києву територію України через КПВВ на тимчасово окупованих територіях (ВОТ) Донецької і Луганської областей та Криму або потрапити на ОСЬ, повинні мати при собі страховий поліс, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, і діючий в період перебування на території України (в тому числі на тимчасово окупованих територіях).

Поліс повинен бути виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво в Україні або договірні відносини з українською страховою компанією – партнером.

Також всі категорії громадян, які прибувають з ВОТ, повинні пройти самоізоляцію. Її дострокове припинення можливе в разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, проведене після виїзду з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Криму.

Для проходження самоізоляції ті, хто прибувають з ВОТ, зобов’язані встановити і активувати мобільний додаток «Дія». У разі неможливості встановлення такого мобільного додатка людина підлягає обсервації.

При цьому самоізоляцію не повинні проходити діти до 12 років і працівники представництв офіційних міжнародних місій та організацій, акредитованих в Україні.

Скриншот из Фейсбук Министерства по вопросам реинтеграции ВОТ

Джерело: