США зійшли з розуму і позбулися моральності – доповідь МЗС Китаю

Міністр закордонних справ Китаю Ван І розповів главі Міністерства закордонних справ Росії Сергію Лаврову, що США втратили розум, моральності і довіри. У Китаї підкреслили, що вони повинні об’єднатися з Росією, щоб протистояти цьому.

Про це йдеться на сайті МЗС КНР.

«США перекладають на інших свої зобов’язання, використовують пандемію, щоб дискредитувати інші країни, <…> створюють гарячі точки і протистояння в міжнародних відносинах, вони вже втратили розум, моральність і довіру», – заявив Ван І.

Він вважає, що Вашингтон доводить до крайності егоїзм, а також політику односторонніх дій і залякування. США в своїй політиці по відношенню до КНР відроджують «Маккартизм» і менталітет «холодної війни», навмисне провокуючи ідеологічне протистояння.

«Китай не піде на поводу у нечисленних антикитайських сил в США, а буде рішуче захищати свої законні інтереси та авторитет країни», – підкреслив глава зовнішньополітичного відомства.

Ван І також вважає, що Китай і Росія повинні просувати на вищий рівень двосторонні відносини, а також працювати спільно з країнами, «які займають об’єктивну і справедливу позицію».

За словами глави МЗС КНР, Москва і Пекін повинні таким чином протистояти діям, які порушують міжнародний порядок, а також захищати міжнародну справедливість і неупередженість.

Відзначимо, що чергове загострення між країнами сталося через введення в Китаї закону проти сепаратизму через протести в Гонконзі. США ввів санкції у відповідь на це.

Джерело: