Співробітник Київської обладміністрації попався на хабарі в 200 тисяч гривень

Співробітник Київської обласної державної адміністрації (КОДА) попався на хабарі в 200 тисяч гривень, яку він вимагав від підрядника за підписання акту прийому виконаних робіт з будівництва школи на території регіону.

Про це у вівторок, 4 серпня, інформує прес-служба прокуратури в Київській області.

«Згідно з матеріалами слідства, державний службовець вимагав зазначені кошти за підписання актів приймання виконаних будівельних робіт відповідно до договору будівельного підряду по об’єкту будівництва однієї з шкіл на території Київської області», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що правоохоронці затримали інженера з технічного нагляду Департаменту регіонального розвитку КОДА під час передачі йому хабара. В даний час тривають обшуки в приміщенні Департаменту. Вирішується питання про повідомлення затриманій особі про підозру.

Сотрудник КОГА попался на взятке в 200 тысяч гривен. Фото: Прокуратура Киевской области в Фейсбук

Дане правопорушення кваліфіковано правоохоронцями згідно ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Сотрудник КОГА попался на взятке в 200 тысяч гривен. Скриншот: Прокуратура Киевской области в Фейсбук

Джерело: