Соцопитування “Хто проходить до Ради у разі дострокових виборів”

Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради, найбільшу підтримку виборців отримала б політична партія «Слуга народу».

Джерело: результати опитування «Центру Разумкова«, проведеного з 17 по 24 червня

Деталі: За партію влади готові віддати свій голос 30% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме.

За «Опозиційну платформу — За життя» готові віддати свій голос майже 22%, за «Європейську солідарність» —16%, за ВО «Батьківщина» — 8,5%.

«Громадянську позицію» Анаталія Гриценка підтримують 3% тих респондентів, які визначилися, за політичну партію «Сила і честь» Ігоря Смешка — 3%,  «Опозиційний блок» —2%, політичну партію «Голос» — 2%, партію Шарія — 2%, за «Об’єднання «Самопоміч» —2%, за партію  «Українська стратегія Гройсмана» —2%, ВО «Свобода» —2%, за «Радикальну партію Олега Ляшка» —  відповідно 1%, за кожну з інших партій — менше 1% респондентів.

Серед усіх опитуваних владна партія «Слуга народу» користується 20,5% підтримки.

За ОПЗЖ готові проголосувати 14%, за «Євросолідарність» 10%, за «Батьківщину» — 6% респондентів.

Решта партій, за результатами дослідження, не долають 5% бар’єр.

«Громадянська позиція» — 2%, «Сила і честь» — 3%, «Опоблок» — 2%,  «Голос» — 1,5%, партію Шарія -1,5%, «Самопоміч», партія Гройсмана, ВО «Свобода» і партію Ляшка – по 1%.

 

Додатково: Дослідження тривало з 17 по 24 червня. Методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів соціологи опитали 2017 людей віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування проходило в рамках дослідницького проекту Центру Разумкова, що здійснюється за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Джерело: