Сьогодні в Україні пройде ЗНО з географії. На нього зареєструвалися понад 130 000 випускників

Сьогодні, 15 липня, в Україні пройде зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з географії. Очікується, що в ньому візьмуть участь 130 939 осіб, для яких були підготовлені 8938 аудиторій в 554 пунктах тестування.

Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Так, здобувачам вищої освіти доведеться виконати 54 завдання, за які вони можуть набрати 90 балів. Допуск учасників до пунктів тестування почався о 09:50 і триватиме до 10:50. Допуск учасників до ЗНО після 10:50 заборонено.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволений тільки за наявності таких документів:

оригінал Сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання
паспорт або інший документ, серія (за наявності) та номер якого зазначені в сертифікаті
запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні
Якщо учасник не зможе пред’явити оригінал сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, він не буде допущений до ЗНО. При цьому надання копій документів або електронного паспорта в мобільному додатку «Дія» не є підставою для допуску до тестування.

Відзначається, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, не передбачених процедурою тестування.

Сегодня в Украине пройдет ВНО по географии. На него зарегистрировались более 130 тысяч человек. Скриншот: УЦОКО в Фейсбук

Джерело: