«Слуга народу» Янченко вибачилася за «немитих» дітей Донбасу

Народний депутат від «Слуги народу» Галина Янченко вибачилася за свій вислів про «немитих» і «нечесаних» дітей, які живуть в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Вона визнала, що неправильно сформулювала свою думку і закликала українські ЗМІ «поставитися до цього з розумінням».

Відповідний пост нардеп опублікувала у своєму Facebook в середу, 9 вересня.

«Вважаю, що політики повинні вміти визнавати свої помилки. Тому, хочу вибачитися за свій вислів в ефірі одного з телеканалів про дітей, які живуть на лінії розмежування на сході України », – заявила нардеп.

 

За словами Янченко, вона часто бувала на Донбасі в 2015-2016 роках, коли там «йшли найбільш запеклі бої».

«Я неодноразово бачила нещасних людей, які дійсно, цілими сім’ями, разом з дітьми, регулярно ховалися в підвалах або сховищах, ховаючись від бойових дій. У цих дітей набагато складніше доля і життя. Саме це я мала на увазі, коли я говорила про дітей Донбасу, які, на жаль, за 6 років війни не знають іншого, ніж життя в постійній небезпеці », – додала політик.

Вона зазначила, що сказані нею слова в прямому ефірі «вже не повернути».

«Закликаю українські ЗМІ також поставитися до цього з розумінням, будь ласка, не використовуйте мій некоректне висловлювання для розпалювання ненависті», – заявила Янченко.

Раніше «Країна» повністю приводила скандальну заяву Янченко, зроблене нею в ефірі телеканалу NewsOne ввечері 8 вересня.

debaty.sumy.ua