«Слуга народу» розпочала передвиборчу кампанію і озвучила гасло

Партія «Слуга народу» розпочинає передвиборчу кампанію під гаслом «Україна – це ти!».

Джерело: заступник голови фракції «СН» у Верховній Раді Євгенія Кравчук у Facebook

Пряма мова: «Ну що, починаємо! Партія «Слуга народу» запускає кампанію під слоганом «Україна – це ти!».

І вперше за 29 років незалежності це не просто красиві слова. «Слуга Народу» завершила процес децентралізації і відтепер питання розвитку громад, міських чи сільських – вирішуватимуться не в Києві, а на місці. Тобто українці зможуть обрати на місцевих виборах реальну владу, яка матиме гроші і повноваження зробити життя в містах та селах кращим».

Деталі: Кравчук додала, що українці також можуть стати владою, долучившись до вирішення важливих питань життя громади.

 

За її словами, зазвичай закликають голосувати за певну партію, а «Слуга народу» агітуватиме «голосувати за себе», бо «влада в тисячі громад має належати мільйонам їхніх мешканців».

Що було раніше: У липні голова партії «Слуга народу» нардеп Олександр Корнієнко в інтерв’ю «Українській правді» заявив, що «СН» на місцевих виборах вирішила змінити гасло «Зробимо їх разом», під з яким у 2019 році Володимир Зеленський не тільки сам став президентом, але й провів свою монобільшість у Верховну раду, на інше.

Читайте також: За якими правилами відбуватимуться місцеві вибори. Пояснюємо 

Зробимо його разом. Як противники Зеленського готуються до реваншу

Передісторія:

  • 5 липня Верховна Рада підтримала постанову про призначення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року.
  • Згідно з постановою місцеві вибори 25 жовтня відбудуться в Україні всюди, окрім окупованого Росією Криму та непідконтрольних українському уряду районів Донецької і Луганської областей.
  • 17 липня Верховна Рада підтримала проєкт постанови № 3650 про ліквідацію 490 існуючих районів і створення замість них 136 нових.
  • Цьогорічні чергові місцеві вибори пройдуть на новій територіальній основі, вперше буде використана система пропорційного представництва за відкритими виборчими списками, а також застосовані гендерні квоти.

 

Джерело: