Штурман Ан-26 за кілька хвилин до аварії листувався з маленькою дочкою на смартфоні

Загиблий в авіакатастрофі Ан-26 під Харковом штурман Олексій Остапенко за кілька хвилин до падіння листувався зі своєю семирічною дочкою.

Про це повідомила його дружина Олена, йдеться в сюжеті «ТСН».

Так, дружина штурмана розповідає, що після польоту її 28-річний чоловік мав отримати кваліфікацію першого класу. А за кілька хвилин перед катастрофою він листувався зі своєю 7-річною донькою.

«Мені дитина сказала:« Мама, почекай. Він, можливо, мені щось відповів ». І вона дістає телефон, і я бачу цю переписку. Мене це не те, що зворушило. У мене було таке відчуття, що вона ніби щось передчувала в той момент », – сказала Олена.

У листуванні з татом дівчинка написала, що хвилюється за нього. Однак той її заспокоїв: «Не переживай, все добре». Однак на останні повідомлення дитини «Тату, ти живий? Тут літак впав »Олексій Остапенко вже не відповів.

Дружина штурмана розповідає, що її чоловік «жив своєю роботою і знав, як її робити».

«Це його професія, це його покликання. Тому що ось прям чогось іншого, як літати, він не вмів. Дійсно, ось навіть елементарне. Поміняти кран не міг. У мене чоловік не розумів нічого, крім літаків », – розповіла вона.

Нагадаємо, жителі Харкова почали масово покладати квіти біля входу в Харківський національний університет повітряних сил імені Івана Кожедуба, курсанти якого розбилися вчора ввечері під час навчального вильоту.

Як повідомляла «Країна», на місці катастрофи військового літака Ан-26 розгорнули пункт надання психологічної допомоги. Як відомо, більшість жертв були курсантами.

Джерело: