Шмигаль сказав, що зупинить другу хвилю коронавірусу в Україні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців свідомо ставиться до заходів карантину. За його словами, другу хвилю поширення коронавирусной хвороби в Україні зможе зупинити тільки жорсткий контроль за дотриманням обмежувальних заходів, встановлених Кабінетом міністрів.

Про це в середу, 30 вересня, заявив глава уряду під час чергового засідання.

«Варто сказати, що вчора у нас в Україні, на жаль, черговий антирекорд за кількістю хворих коронавірусів – понад 4 тисячі людей. Тільки в Харківській області – 549 нових випадків. В цілому по Україні вже більше 50% наповненості ліжок. Ми спеціально залучили місцеву владу до всіх заходів, пов’язаних з контролем за дотриманням карантинних обмежень. Тільки такий контроль допоможе зупинити другу хвилю коронавируса. Очікую від Госпотребслужби, Міністерства охорони здоров’я, місцевої влади, більш активної роботи, роботи з людьми, роз’яснювальної, комунікаційної, закликаю ще раз суспільство до свідомого відношенню », – сказав прем’єр.

Шмигаль звернувся до українців з проханням не забувати про власну відповідальність за ситуацію з епідемією коронавируса в Україні.

Джерело: