Шмигаль пообіцяв бізнесу не вводити жорсткий карантин в Україні

Український уряд не планує повторно вводити жорсткий карантин навіть в разі другої хвилі коронавируса.

Про це в ході онлайн-зустрічі з представниками бізнесу повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, пише прес-служба Європейської Бізнес Асоціації.

Прем’єр-міністр Шмигаль провів онлайн зустріч з представниками бізнесу, обговоривши карантинні обмеження.

Крім того, за словами прем’єра, зараз уряд працює над системним відновленням економічної активності – розробляє довгострокову стратегію розвитку України до 2030 року, а також працює над виконанням Програми стимулювання економіки і Плану дій уряду, які містять стимулюючі заходи для різних галузей економіки

«Прем’єр-міністр висловив свою підтримку рішенню підняти мінімальну зарплату до 5 000 гривень і повідомив, що влада має плани і надалі підвищувати рівень мінімальної заробітної плати до 6 000 грн і 6 500 грн в 2021 році. Разом з тим бізнес вважає такий крок замаскованим збільшенням оподаткування та сподівається, що необгрунтовані рішення не матимуть місця в майбутньому », – відзначили в ЄБА.

Щодо заборони в’їзду іноземних громадян, Шмигаль запевнив, що окремі категорії іноземних громадян все ж матимуть можливість прибути в Україну, а саме IT-фахівці, технічні фахівці-наладчики пускового обладнання, іноземці, що мають посвідку на проживання в Україні, є членами міжнародних і гуманітарних місій, членами екіпажів.

Джерело: