Школи і дитячі садки Запоріжжя масово йдуть на карантин

Школи і дитячі сади Запоріжжя, де недавно був зафіксований антирекорд захворюваності Covid-19, припиняють роботу через коронавирусной хвороби. Вона виявлена ​​у вчителів, співробітників дитячих садків і дітей. Про це заявила завідувачка відділенням епідеміологічних досліджень запорізького обласного лабораторного центру Марина Колерова в ефірі телеканалу «112 Україна».

За словами завідуючої відділенням епідеміологічних досліджень, зараз влада застосовує нові, більш гнучкі карантинні заходи в порівнянні c минулим, епідеміологічні заходи застосовуються локально, і навчальні заклади можуть закриватися не повністю.

«Закрита на 14-денний карантин вся школа № 78, де коронавірусів захворів один з вчителів. Він не спілкувався з учнями, спілкувався виключно з іншими вчителями, це близько 43 осіб. Всі вони пішли на карантин », – каже Колерова.

Також цілком закритий на карантин дитячий садок № 133. У ньому Covid-19 захворів один із співробітників.

За інформацією міського порталу 061.ua повністю або частково на каранітін пішли дитячі сади №274 і №148. Раніше на самоізоляцію відправили учнів двох шкіл: №71 №59. Ще в двох школах через інфікування коронавірусів на карантині виявилися класи. Зупинив свою роботу і Запорізький Академічний ліцей. Там діти будуть навчатися дистанційно.

За даними Міністерства охорони здоров’я, на даний момент в Запорізькій області підтверджено 1848 випадків коронавирусной хвороби, а в п’ятницю, 4 сентбря, в місті був встановлений новий антирекорд захворюваності Covid-19 – за добу інфекція підтвердилася у 60 осіб.

Джерело: